INASS.eu - Tv online INASS.eu - Divadlo Jary Cimrmana online INASS.eu - filmy online z youtube INASS.eu - vtipna VIDEA online INASS.eu - the X Files, Akta X online INASS.eu - Doctor Who, Pan Casu INASS.eu - deskova hra GO INASS.eu - Star Trek The Next Generation - Nova Generace INASS.EU - Papirove modely a vystrihovanky INASS.EU - Byl jednou jeden... vynalezce INASS.EU - Okresni prebor INASS.EU - Pohadky INASS.eu - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal INASS.eu - Omalovanky k vytisknuti zdarma Inass.eu - zabava pro vsechny
Okresní přebor - inass.eu
Úžasný Maleeni
Popis: V zábavním parku v Santa Monice v Kalifornii kouzelník, který si říká Úžasný Maleeni, sedí vzadu ve své dodávce, oblečený do fraku. Přichází zaměstnanec parku a ptá se Maleeniho, jestli je připravený. Maleeni mu odpoví, že to bude jeho životní vystoupení. Všechny triky, které pak předvádí, jsou však jednoduché a otřepané a jeden z diváků chce vidět víc. Maleeni tedy oznámí, že o příští trik se pokusili zatím jen tři kouzelníci – a vždy to skončilo tragédií. Potom otočí svou hlavou o celých 360 stupňů! Přihlížející jsou ohromeni, ale mladý muž, který ho k tomu vyprovokoval, není spokojen a naštvaně odchází pryč. Později míří do Maleeniho dodávky zaměstnanec zábavního parku a najde tam kouzelníka sedět. Když mu Maleeni neodpovídá, poklepá ho po rameni – a Maleeniho hlava se z ničeho nic skutálí z jeho ramen a padá na zem.

Přicházejí Mulder a Scullyová. Scullyovou případ zjevně nezajímá, tvrdí, že jde o vraždu, ale Mulder si myslí, že Maleeniho smrt a jeho trik spolu nějak souvisejí. Trik se mu zřejmě nepovedl tak, jak očekával. Mulder rovněž namítá, že nikdo v Maleeniho okolí neviděl žádné podezřelé osoby, které by mu vyhrožovaly zabitím a nikdo z dodávky neslyšel žádné výkřiky. Scullyová připouští, že neumí vysvětlit, jak se mohlo stát, ale stále si myslí, že jde o obyčejnou vraždu. Ke štěstí agentů se jistému turistovi podařilo zachytit Maleeniho poslední kousek na video. Mulder a Scullyová se na záznam podívají a v davu lidí zpozorují muže, který Maleeniho vyhecoval, a tím i přivodil jeho smrt. Všimnou si, že muž zahodil do odpadků kelímek, ze kterého pil sodu. Scullyová si myslí, že zmíněný muž může být Maleeniho vrahem.

Agenti kelímek najdou a podle otisků muže vypátrají. Je jím Billy LaBonge, muž, který má záznam v trestním rejstříku za kapesní krádeže. LaBonge však tvrdí, že Maleeni byl jednoduše špatný kouzelník a předvede Mulderovi a Scullyové stejný trik s otočením své ruky o 360 stupňů. Tvrdí, že Maleeni nebyl originální a neměl vlastní styl, navíc byl vášnivý hráč a měl problémy s dluhy. Když se Mulder a Scullyová dají na odchod, LaBonge je zastaví a odevzdá jim jejich odznaky, které jim vzal tak, že si toho vůbec nevšimli.

Scullyová chce mít tento případ co nejrychleji za sebou, a proto vzápětí provede pitvu těla Maleeniho, jehož skutečné jméno zní Herman Pinchbeck. Zjišťuje, že jeho hlava byla velmi pomalu a opatrně odpilovaná a potom přichycená zpět k tělu. Ukáže se, že muž nebyl zavražděn, příčinou jeho smrti byla srdeční příhoda.

Mulder se pousměje teorii Scullyové, že Maleeni dostal srdeční záchvat, umřel, potom mu někdo pomalu a opatrně odřezal hlavu, připevnil ji zpět k tělu, Maleeniho usadil za volant – a to všechno stihl za neuvěřitelných 30 sekund. Scullyová mu však prozradí další překvapení: Maleeni byl mrtvý už víc než měsíc a jeho tělo bylo po celý ten čas v mrazáku.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 07x01 Šestý zánik I
  2. 07x02 Šestý zánik II
  3. 07x03 Hlad
  4. 07x04 Milénium
  5. 07x05 Zrychlení
  6. 07x06 Souhra náhod
  7. 07x07 Láska Boží
  8. 07x08 Úžasný Maleeni
  9. 07x09 Divy a zázraky
  10. 07x10 Bytí a čas
  11. 07x11 Konec cesty
  12. 07x12 Poldové X
  13. 07x13 Z pohledu střelce
  14. 07x14 Zloději
  15. 07x15 Jako přátelé
  16. 07x16 Přízrak
  17. 07x17 Úplně všechno
  18. 07x18 Nová značka
  19. 07x19 Hollywoodská story
  20. 07x20 Klub rváčů
  21. 07x21 Tři přání
  22. 07x22 Rekviem

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

SIFEE.biz - Halo Halo online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
   © Inass 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com