INASS.eu - Tv online INASS.eu - Divadlo Jary Cimrmana online INASS.eu - filmy online z youtube INASS.eu - vtipna VIDEA online INASS.eu - the X Files, Akta X online INASS.eu - Doctor Who, Pan Casu INASS.eu - deskova hra GO INASS.eu - Star Trek The Next Generation - Nova Generace INASS.EU - Papirove modely a vystrihovanky INASS.EU - Byl jednou jeden... vynalezce INASS.EU - Okresni prebor INASS.EU - Pohadky INASS.eu - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal INASS.eu - Omalovanky k vytisknuti zdarma Inass.eu - zabava pro vsechny
Okresní přebor - inass.eu
Dva otcové
Popis: Na operačním stole leží muž. Z jeho těla vyteče zelená tekutina a rána se sama uzavře. Jeden z doktorů vyjde ven a tam se setká s doktorem Openshawem. Gratuluje mu a říká, že jeho práce je dokončena. Openshaw vejde dovnitř a lékař jde k autu, kde už na něj čekají kolegové. K autu však přichází muž bez tváře a upálí všechny uvnitř vozu. Muž bez tváře vstoupí do operačního sálu, který je umístěn ve starém vagonu, upálí Openshawa a podívá se na operační stůl.

Později hovoří "Kouřící muž“ s neznámou osobou a zasvěcuje ji do událostí nedávných dní, které všechno změnily.

V FBI Skinner vstoupí do Spenderovy pracovny. Spender Skinnerovi řekne, že pracuje na zprávě o vyšetřování Akt X. Je však zřejmé, že Spender nemá o Akta X žádný zájem. Skinner Spenderovi oznámí, že našli jeho matku Cassandru. Společně odcházejí na místo činu, kde došlo upálení lékařů. Cassandra útok přežila. Spender se jí ptá, kde v době zločinu byla. Cassandra mu neodpoví, ale chce mluvit s Mulderem.

Doktor Openshaw byl s popáleninami převezen do nemocnice. Přichází za ním "kouřící muž" a Openshaw mu řekne, že jejich práce je hotová a že Cassandra je jejich úspěchem. "Kouřící muž" namítá, že k tomu došlo v nevhodné chvíli. Openshaw ví, že ho budou vyslýchat, proto ho "kouřící muž" zabije. Druhý člen Syndikátu má telefonický hovor, v němž mu je sděleno, že Syndikát má schůzku. Když se chystá na schůzku, přijde k němu doktor Openshaw. Ve skutečnosti je to však zamaskovaný muž bez tváře, který ho zaživa také upálí.

Mulder a Scullyová si prohlížejí fotky z místa činu a při tom jim dojde, že něco podobného už viděli. Scullyová tedy Cassandru navštíví v nemocnici. Je překvapená, že Cassandra už nepotřebuje vozík a může sama chodit. Ani lékaři si to nedovedou vysvětlit. Scullyová přivede Cassandru k Mulderovi. Cassandra jim řekne, že ji před rokem unesli mimozemšťané, kteří ji zároveň vyléčili. Lékaři, kteří byli ve vagonu, s nimi prý spolupracoval.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 06x01 Začátek
  2. 06x02 Jízda
  3. 06x03 Trojúhelník
  4. 06x04 Země snů
  5. 06x05 Země snů II
  6. 06x06 Jak duchové ukradli Vánoce
  7. 06x07 Něžnůstky
  8. 06x08 Dešťový král
  9. 06x09 S.R. 819
  10. 06x10 Fotograf smrti
  11. 06x11 Dva otcové
  12. 06x12 Jedináček
  13. 06x13 Zlá voda
  14. 06x14 Pondělí
  15. 06x15 Arkádia
  16. 06x16 Alfa
  17. 06x17 Trevor
  18. 06x18 Milagro
  19. 06x19 Nepřirozený
  20. 06x20 Tři svého druhu
  21. 06x21 Výlet do hor
  22. 06x22 Biogeneze

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

SIFEE.biz - Cerna zmije online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
   © Inass 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com